Η γνωστή συνταγή κι από φωνή..κορμί !!
Έτσι, στο πλαίσιο της περιοδείας που κάνει αυτή την εποχή σε Αμερική και Καναδά, η Πάολα εμφανίστηκε στο Melrose Ballroom της Νέας Υόρκης. Μαζί της ο Δήμος Αναστασιάδης. Καλός αλλά… εδώ μιλάμε για την πρωταγωνίστρια.
Η Πάολα ξεσήκωσε το κοινό με αποκαλυπτικό κορμάκι, σε μεταλλικές αποχρώσεις.
![201905131016160](http://www.ogdoo.gr/images/stories/ALEX/201905131016160.jpg)
Στο δεύτερο μέρος της βραδιάς επέλεξε να φορέσει κόκκινα, με τα απαραίτητα σκισίματα στη φούστα… Κάπως έτσι έσκισε, όπως γράφω και στον τίτλο, από Madonna μέχρι Beyonce.
![201905131036210](http://www.ogdoo.gr/images/stories/ALEX/201905131036210.jpg)
Στη συναυλία που ήταν sold out, μαθαίνω πως ανάμεσα στο κοινό βρέθηκαν οι Πάνος Μουζουράκης και Χρήστος Βασιλόπουλος που αυτό τον καιρό ζουν στην Αμερική καθώς και ο πρώην σύζυγος και μάνατζερ της τραγουδίστριας, Φώτης Ζογλοπίτης.
![201905131021460](http://www.ogdoo.gr/images/stories/ALEX/201905131021460.jpg)
Κι όπως έλεγε παλιά η «συμπάθεια» της Πάολας, η μεγάλη Ελένη Βιτάλη: «Χορέψτε γιατί χανόμαστε»