Χρόνια πολλά στο Πολεμικό μας Ναυτικό, τους άγρυπνους φύλακες του Αιγαίου, όπως επίσης στο Λιμενικό Σώμα και τους ναυτικούς μας, εύχεται ο υπουργός Εξωτερικών, Νίκος Δένδιας. Ο Άγιος Νικόλαος να τους προστατεύει πάντα, σημειώνει επιπροσθέτως ο εορτάζων Νίκος Δένδιας και εύχεται επίσης χρόνια πολλά στις συνεορτάζουσες και τους συνεορτάζοντες.
Χρόνια πολλά στο Πολεμικό μας Ναυτικό, τους άγρυπνους φύλακες του Αιγαίου
![](https://cosmosnews.gr/wp-content/uploads/2020/12/naytiko.jpeg)